aplikacje-do-wirtualnej-rzeczywistości
uslugi-wirtualna-rzeczywistość

 JESTEŚMY PASJONATAMI NOWYCH TECHNOLOGII

 

Specjalizujemy się w technologiach VR (Wirtualna Rzeczywistość), AR (Rozszerzona Rzeczywistość) i MR (Mixed Reality)

APLIKACJE VR, AR i MR

 

Aplikacje VR (Virtual Reality) to nic innego jak specjalnie przygotowane oprogramowanie dla każdego rodzaju biznesu, dzięki któremu możliwe jest stworzenie dowolnej przestrzeni, zaprezentowanie dowolnego scenariusza lub produktu. Aplikacje VR umożliwiają użytkownikom zobaczenie, usłyszenie, a nawet dotknięcie określonej technologii, co sprawia, że czują się oni jak w prawdziwym świecie a prezentowane produkty stają się dobrze znane. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy firmą, która zajmuje się tworzeniem profesjonalnego oprogramowania i aplikacji wykorzystujących rozszerzoną oraz wirtualną rzeczywistość.  

 

Zapewniamy profesjonalną obsługę w trzech różnych gałęziach:

 

- tworzenie dedykowanych aplikacji VR, AR i MR dla naszych klientów 

- wirtualna rzeczywistość w  branży nieruchomości

- organizowanie specjalnych stref VR na eventach 

 

Aplikacje Wirtualnej Rzeczywistości

 

Wykorzystywane są w wielu branżach takich jak: nieruchomości, medycyna, eventy, gry, e-commerce, marketing, sprzedaż oraz wiele innych. Dzięki goglom wirtualnej rzeczywistości, świat stworzony w technologii VR staje się rzeczywistością, a ta rzeczywistość jest idealną przestrzenią do promocji własnego biznesu, marketingu i sprzedaży.

Aplikacje Rozszerzonej Rzeczywistości

 

To aplikacje rozszerzonej rzeczywistości, które są połączeniem prawdziwego i wirtualnego świata za pomocą zwykłego telefonu lub tabletu. W technologii AR, obraz wirtualny nakładany jest na świat rzeczywisty zazwyczaj w postaci wizualizacji 3D, które wyświetlają się na ekranach telefonów lub tabletów. Pozwala to na idealną prezentację produktów lub rozszerzenie oferty biznesowej.

Aplikacje Mixed Reality

 

 

 

Aplikacje MR, czyli mieszana rzeczywistość, to połączenie wersji rozszerzonej rzeczywistości AR z umożliwieniem użytkownikowi wejścia w interakcję z wirtualnym światem. Aplikacje MR cieszą się niezwykłą popularnością m.in. w wirtualnych grach, jak i w wizualizacjach w branży budowlanej.

wirtualna-rzeczywistość-aplikacje-ikona
rozszerzona-rzeczywistość-aplikacje-telefon
mixed-reality-apps-ikona

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ W NIERUCHOMOŚCIACH

 

Aplikacje wirtualnej, jak i rozszerzonej rzeczywistości podbijają branżę nieruchomości. Dzięki technologii możliwe jest ukazanie projektu budynku czy mieszkania znajdującego się na drugim końcu świata, lub takiego, który nie jeszcze nie powstał, bez wychodzenia z domu.
 

Wszystko to jest możliwe z pomocą zdjęć oraz wideo w technologii 360 stopni, jak również specjalnych aplikacji, które przenoszą projekty 3D w wirtualny świat. Do aplikacji możemy dodać pełną funkcjonalność taką jak opcje zmiany koloru ścian, oświetlenia, przestawiania mebli oraz wiele innych funkcjonalności. Pełna oferta znajduje się tutaj.

 

 

 

EVENTY Z WYKORZYSTANIEM WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

 

Jeśli szukasz niesamowitej i ekscytującej atrakcji na Twój event, która urozmaici Twoją imprezę czy stand firmowy, postaw na wirtualną rzeczywistość! Dzięki najnowszym technologiom, podczas imprezy firmowej, okolicznościowej lub na innym dowolnym evencie możesz zabrać swoich gości w niezwykły wirtualny świat . Pełna oferta znajduje się tutaj.

PL

EN

qverty-logo

O NAS

USŁUGI

PORTFOLIO

NEWS

KONTAKT

EVENTY

@ 2017 QVERTY - STUDIO WIRTUALNEJ I ROZSZERZONEJ RZECZYWISTOŚCI

Wspiera nas: mojoapps.co & physical.toys

 +48 692 476 750

 

hello@qverty.com

MASZ PYTANIA?

CHĘTNIE ODPOWIEMY!

Logo Qverty

Qverty to profesjonalne studio tworzące aplikacje oraz gry w rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. Przygotowujemy dedykowane rozwiązania dla firm z branży nieruchomości, marketingu, e-commerce, medycznej oraz wielu innych. Nasze aplikacje działają na HTC Vive, Microsoft Hololens, Oculus Rift, Samsung Gear VR oraz Google Cardboard.

+48 692 476 750

 

hello@qverty.com