rozszerzona-rzeczywistosc
wirtualna-rzeczywistosc
ikona-organizacja-eventow
vr-aplikacje

 

APLIKACJE VR

 

Przygotujemy profesjonalne aplikacje dla Ciebie i Twojej firmy korzystając z najnowszej dostępnej technologi. Potrafimy zrealizować każdą wizję oraz pomysł i przenieść ją do wirtualnej rzeczywistości. Realizujemy każde projekty aplikacji B2B. 

 

 

APLIKACJE AR

 

Dla Twojej firmy lub eventu możemy przygotować w pełni spersonalizowane aplikacje z rozszerzoną rzeczywistością, takie jak specjalne grafiki 3d, których można użyć na reklamach lub wizytówkach, albo wykorzystać jako modele pokazywane klientom.

 

EVENTY

 

W studio Qverty posiadamy istotne doświadczenie w organizacji oryginalnych eventów lub imprez firmowych. Jesteśmy przekonani, że to własnie świetna zabawa i element zaskoczenia u gości tworzą przepis na udany event.

 

 

DLA NIERUCHOMOŚCI

 

Jeżeli szukasz najnowocześniejszej formy promocji lub chcesz przenieść swoją wizję lub projekt nieruchomości w wirtualną rzeczywistość, skontaktuj się z nami a na pewno uda nam się stworzyć każdą przestrzeń w wirtualnym świecie. 

 

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

TWORZYMY APLIKACJE VR, AR, MR

 

dla różnych branż: nieruchomości, rozrywki, marketingu, sprzedaży, e-commerce

PL

EN

qverty-logo

O NAS

USŁUGI

PORTFOLIO

NEWS

KONTAKT

EVENTY

@ 2017 QVERTY - STUDIO WIRTUALNEJ I ROZSZERZONEJ RZECZYWISTOŚCI

Wspiera nas: mojoapps.co & physical.toys

 +48 692 476 750

 

hello@qverty.com

MASZ PYTANIA?

CHĘTNIE ODPOWIEMY!

Logo Qverty

Qverty to profesjonalne studio tworzące aplikacje oraz gry w rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. Przygotowujemy dedykowane rozwiązania dla firm z branży nieruchomości, marketingu, e-commerce, medycznej oraz wielu innych. Nasze aplikacje działają na HTC Vive, Microsoft Hololens, Oculus Rift, Samsung Gear VR oraz Google Cardboard.

+48 692 476 750

 

hello@qverty.com