wirtualne-nieruchomosci-aplikacje-ar

niesamowity sposób na przeniesienie się wprost do projektu

CZYM JEST WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ DLA RYNKU NIERUCHOMOŚCI?

 

Wizualizacje budowane są z dokładnym odwzorowaniem wielkości, co pozwala przenieść kupującego, jak i budującego, do wirtualnego świata, gdzie można przetestować pełną funkcjonalność i wygląd powstającej nieruchomości.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście wciąż podstawę stanowią oryginalne plany oraz projekty architektoniczne. Pozwala to na całkowite odwzorowanie przestrzeni i przeniesienie jej w wirtualny świat, gdzie za pomocą gogli VR możliwe jest obejrzenie jeszcze nie zrealizowanego projektu mieszkania, budynku. Bez wychodzenia z domu możliwe jest zwiedzanie mieszkania przed dokonaniem decyzji o zakupie.

 

 

 

OFERTA WIRTUALNYCH PROJEKTÓW

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ VS WIZUALIZACJE 

tlo/wirtualna rzeczywistość warszawa

DO KOGO SKIEROWANA JEST TA OFERTA? 

Lepsza sprzedaż i marketing muszą iść w parze z innowacyjnością. Zaangażuj kupujących, zachwyć sprzedawców, dając im możliwość najbardziej realistycznego oglądania produktów dzięki wirtualnej rzeczywistości. 

Sprzedawaj swoje wizje w jeszcze skuteczniejszy sposób za pomocą  modeli 3D wykorzystując rozszerzoną 

lub wirtualną rzeczywistość. Niezależnie od tego, czy tworzysz projekt dla inwestorów, właścicieli lub najemców, w ten sposób zaprezentujesz go najlepiej. 

Wykorzystaj wirtualną rzeczywistość do lepszej prezentacji swoich projektów klientom.  W łatwy sposób dziel się swoimi projektami i dostarczaj swoje wizje w najwyższej jakości i w innowacyjny sposób. 

Chcesz lepiej zaprezentować swoje projekty? Nie zrobisz tego lepiej niż za pomocą VR i AR. Twój projekt przeniesie się wprost do wirtualnej rzeczywistości. Nie ma lepszego sposobu na zaprezentowanie swoich planów. 

wszystko co możemy dla Ciebie wykonać

PRAWDZIWY PROJEKT W WIRTUALNYM ŚWIECIE

 

 

Przenieś każdy projekt nieruchomości w wirtualną rzeczywistość z pomocą studia Qverty oraz okularów VR. Potrafimy zobrazować każdą przestrzeń począwszy od mieszkania z pełnym wyposażeniem po lokale do wynajęcia i wizualizacje wielomilionowych inwestycji. Realizujemy takie wizje bazując na oryginalnych projektach i wymiarach i przenosząc je w wiartualną rzeczywistość. 

 

Zamów aplikację

PROJEKT NIERUCHOMOŚCI W ROZSZERZONEJ RZECZYWISTOŚCI

 

Jeżeli szukasz idealnego sposobu na prezentację i możliwość omówienia projektu z klientem, zainteresuj się rozszerzoną rzeczywistością.  Pamiętaj, że nawet najlepszy projekt zaprezentowany w nudny sposób nie przyniesie żadnych korzyści. Projekt możemy przedstawić klasycznie, na rysunkach, ale jeśli chcemy pokazać go w pełne krasie, warto postawić na makietę – i to nie zwyczajną, lecz wykorzystującą rozszerzoną rzeczywistość. Wystarczy nam zwykły tablet oraz dedykowane oprogramowanie, skontaktuj się z nami a wykonamy taką makietę dla Ciebie.

 

 

Dowiedz się wiecej

tlo-aplikacje-vr

WIRTUALNE ZWIEDZANIE

 

Wirtualna rzeczywistość oraz rzeczywistość rozszerzona może również zostać wykorzystana do samej sprzedaży lub wynajęcia konkretnego mieszkania. Potencjalny klient nie musi zatem fizycznie odwiedzać poszczególnych miejsc, lecz odbywa po nich wirtualny spacer, poznając dokładny rozkład pomieszczeń, umeblowanie i widok z okna.  Odbywa się to za pomocą dokładnego zeskanowania przestrzeni i przeniesienia jej do wirtualnej rzeczywistości. Dzięki temu możemy zobaczyć kilka lokali, nie ruszając się z ulubionego fotela znajdującego się na drugim końcu miasta, kraju lub … świata. 

 

 

 

Dowiedz się wiecej

Zamów aplikację

Dowiedz się wiecej

Zamów aplikację

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, KTÓRE DOPIERO POWSTANĄ

 

Sam etap budowy dla końcowego odbiorcy jest jednak mniej interesujący niż możliwość wizualizacji wnętrza budynku jeszcze zanim powstaną jego fundamenty. Tutaj również pomocne są nowe technologie, pozwalające nam wejść do wirtualnego świata, w którym nasz nowy dom został już wybudowany, a my możemy się zająć jego urządzaniem, wybierając konkretne rozwiązania i sprawdzając, czy dany kolor podłogi będzie komponował się z naszym ulubionym kolorem ścian lub frontów mebli.

WIRTUALNE DOBIERANIE I USTAWIANIE MEBLI WE WNĘTRZACH

 

VR i AR mogą nam również znacznie ułatwić urządzenie już istniejącego domu lub mieszkania. Wyobraźmy sobie, że mamy „na oku” trzy kanapy, ale nie wiemy, która z nich najlepiej prezentowałaby się w naszym salonie. W tym przypadku pozostaje nam wyobraźnia, ale możemy też wnieść po kolei każdą z kanap i porównać efekty lub zastosować odpowiedni program wykorzystujący rozszerzoną rzeczywistość. Masz już wybrane meble, ale nie wiesz jak je ustawić w mieszkaniu? Możemy Ci to umożliwić.

Obejrzyj wideo

WIRTUALNY DOBÓR KOLORU ŚCIAN

I PRZEDMIOTÓW

 

Szukasz jeszcze bardziej rozbudowanej możliwości projektowania i urządzania mieszkań?  W specjalnej aplikacji możemy udostępnić Tobie i Twoim klientom możliwość doboru koloru ścian i mebli. Pamiętaj, że większa ilość bardziej spersonalizowanych projektów oznacza więcej  kupujących!

 

 

Dowiedz się wiecej

Zarezerwuj

STWORZENIE SZTUCZNEGO OTOCZENIA  (AI)

 

Chcesz, aby Twój projekt wydawał się jeszcze bardziej realistyczny? Możemy dodać do niego sztuczne otoczenie. Zaczynając od przestrzeni wokół projektu, poprzez wirtualne modele zwierząt, pojazdów, oraz ludzi. Twój klient będzie się czuł jakby rzeczywiście wszedł w gotowy już projekt zapełniony nie tylko meblami i sprzętem ale i żywymi istotami. 

 

Dowiedz się wiecej

WIRTUALNY MERCHANDISING

 

Jest to całkowicie nowy trend, który warto wykorzystać. Możliwe jest stworzenie w 100% realistycznej półki lub całego sklepu, w którym klient wybiera produkt i ma mozliwośc przeczytania dodatkowych informacji o produkcie. Wirtualny sklep to również świetny sposób na poznanie całego asortymentu firm nieposiadających w swojej ofercie  tylko produktów. Usługi bardzo trudno jest zwizualizować podczas zwyczajnej rozmowy z klientem.

 

 

Dowiedz się wiecej

Dowiedz się wiecej

Dowiedz się wiecej

Dowiedz się wiecej

Dowiedz się wiecej

Dowiedz się wiecej

Dowiedz się wiecej

czyli kilka powodów dlaczego to się opłaca

Obejrzyj wideo

Obejrzyj wideo

PREZENTACJA PROJEKTU O RÓŻNYCH PORACH DNIA


Jednym z najważniejszych elementów budowy nowych nieruchomości jest ich dobra wizualizacja. Pozwala to na lepsze dobranie elementów budowy, zaprezentowanie ich wykonawcom lub sprzedanie jeszcze nieistniejących inwestycji. Bardzo ciekawym pomysłem jest zaprezentowanie jak wygląda projekt o różnych porach dnia, w innych warunkach atmosferycznych i przy różnym stopniu oświetlenia. Pozwala to na przykład lepiej dopasować oświetlenie lub dostosować konkretne elementy projektu do wymagań klienta. 

Obejrzyj wideo

Obejrzyj wideo

Zamów aplikację

wirtualna-rzeczywistosc-tlo-tlo-nieruchomosci-vr
poczta-wirtualna-rzeczywistosc-atrakcja-na-event

Dostosujemy projekt pod Twoje potrzeby

,Jeżeli potrzebujesz innej propozycji projektu który mamy zrealizować dla Ciebie w wirtualnej lub rozszszerzonej rzeczywistości, lub chcesz otrzymać więcej szczegółów oferty:

 

Skontaktuj się z nami!

ikona-budynki-3d

hello@qverty.com

 +48 692 476 750

NEWSY W BRANŻY VR NIERUCHOMOŚCI

przeczytaj więcej o trendach w branży

tlo/wirtualna rzeczywistość warszawa

NASI KLIENCI

tlo-eventy-wirtualna-rzeczywistosc

NASZE PORTFOLIO

realizacje niezwykłych projektów 

TECHNOLOGIA, KTÓRĄ OFERUJEMY

czyli to co u nas najlepsze

htc-vive-gogle-vr
oculus-rift-goglr-vr
samsung-gear-gogle

HTC VIVE

VR

OCULUS RIFT

VR

GEAR VR

VR

ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ AR

tlo/wirtualna rzeczywistość warszawa

Dostosujemy projekt pod Twoje potrzeby

 

Jeżeli potrzebujesz innej propozycji projektu który mamy zrealizować dla Ciebie w wirtualnej lub rozszszerzonej rzeczywistości lub chcesz otrzymać więcej szczegółów oferty:

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

ikona-telefon-atrakcje-na-event
ikona-mail-atrakcje-firmowe

hello@qverty.com

 +48 692 476 750

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
logo-qverty

+48 692 476 750

hello@qverty.com

Qverty to profesjonalne studio tworzące aplikacje oraz gry w rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. Przygotowujemy dedykowane rozwiązania dla firm z branży nieruchomości, marketingu, e-commerce, medycznej oraz wielu innych. Nasze aplikacje działają na HTC Vive, Microsoft Hololens, Oculus Rift, Samsung Gear VR oraz Google Cardboard.

MASZ PYTANIA?

CHĘTNIE ODPOWIEMY!

hello@qverty.com

telefon/ atrakcje na event
Logo Qverty
poczta/ wirtualna rzeczywistość

 +48 692 476 750

vr-aplikacje-nieruchomości

DZIĘKI WIRTUALNEJ I ROZSZERZONEJ RZECZYWISTOŚCI

PRZENIEŚ SIĘ DO WNĘTRZA NIERUCHOMOŚCI 

wirtualne-nieruchomosc-ikony
tworzenie-aplikacji-VR

AGENCJE NIERUCHOMOŚCI

DEWELOPERZY

ARCHITEKCI

PROJEKTANCI

nieruchomosci-vr-tworzenie-aplikacji-VR
ikona-deweloperzy-aplikacje z rozszerzona-rzeczywistoscia
ikona-projektanci-wirtualna-rzeczywistosc
ikona-architekci-aplikacje-vr
ikona-meble-rozszerzona-rzeczywistosc
ikona-kolor-aplikacje-ar
ikona-ai-rozszerzona-rzeczywistosc
ikona-dzien-noc-aplikacje-vr
ikona-merchandising-rozszerzona-rzeczywistosc
ikona-ups-zdrowie-ar
ikona-ergo-hestia-wirtualna-rzeczywistosc
canal-plus-vr
carrefur-ikona-rozszerzona-rzeczywisosc
ikona-febj-ar
lotos-ikona-nieruchomosci-vr
leadsmantion-ikona-
motomi-eventy-nieruchomosci-vr
ikona-renault-vr-ar
ikona-mslgrup-rozszerzona-rzeczywistosc-aplikacje
zywiec-zdroj-vr-aplikacje
28 marca 2017
W Qverty wiemy, że nauka powinna iść w parze z
22 marca 2017
Branża nieruchomości wymaga od nas dużej wyobraźni, niezbędnej na każdym
03 marca 2017
VR to prawdziwa rewolucja w świecie gier komputerowych, ale wykorzystanie
rozszerzona-rzeczywistosc-telefon
28 marca 2017
W Qverty wiemy, że nauka powinna iść w parze z
22 marca 2017
Branża nieruchomości wymaga od nas dużej wyobraźni, niezbędnej na każdym
03 marca 2017
VR to prawdziwa rewolucja w świecie gier komputerowych, ale wykorzystanie
vr-nieruchomości-aplikacja
wizrualizacje-nieruchomości-360
zdjęcia-360-nieruchomości
aplikacja-wirtualna-nieruchomość
wirtualna-nieruchomość

Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość w ciągu ostatnich kilku lat stała się jednym z najgorętszych tematów w branży nieruchomości, ponieważ pozwala przedstawić projekt nieruchomości w sposób bardziej  realistyczny, niż w formie papierowej.

To innowacyjne podejście do prezentacji przestrzeni możliwe jest dzięki użyciu wirtualnych skanerów 3D, zdjęć i filmów 360 stopni lub przeniesieniu całego projektu z programów do VR i obejrzenie go za pomocą wirtualnych gogli.

PL

EN

qverty-logo

O NAS

USŁUGI

PORTFOLIO

NEWS

KONTAKT

EVENTY